هدایای تبلیغاتی باران

خودکار تبلیغاتی

خودکار تبلیغاتی یکی از بهترین و پرطرفدارترین هدایای تبلیغاتی نمایشگاهی است که از آن میتوان در نمایشگاه بین المللی ایران بیوتی برای تبلیغات گستره با بازدهی بالا استفاده کرد.

نمایشگاه ایران بیوتی همه ساله با حضور شرکتهایی که در صنایع مواد شوینده، بهداشتی، پاک کننده ها، سلولوزی و ماشین آلات وابسته فعالیت میکنند، در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران برگزار میشود.

نمایشگاه ایران بیوتی امسال در تاریخ دوشنبه 4 اردیبهشت الی پنج شنبه 7 اردیبهشت سال 1396 اجرا خواهد شد. 

ادامه مطلب...

هدایای تبلیغاتی نمایشگاه تجهیزات پزشکی

هدایای تبلیغاتی نمایشگاه تجهیزات پزشکی برای شرکتهایی که در این زمینه فعالیت میکنند از اهمیت بالایی برخوردار است. چرا که در غرفه هایی که در این نمایشگاه خواهند داشت میتوانند محصولات جدید و تکنولوژی های روز شرکت های خود را در معرض نمایش بگذارند و این هدایای تبلیغاتی را به مشتریان خود اهدا کنند.

 نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی، آزمایشگاهی، دندانپزشکی ، دارویی و خدمات سلامت هر ساله در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران ، با همکاری وزارت بهداشت و شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی جمهوری اسلامی ایران ، و با مجوز سازمان توسعه تجارت ایران به عنوان یکی از بزرگترین رخداد ها در زمینه تجهیزات پزشکی، دارویی، آزمایشگاهی و خدمات سلامت برگزار میشود.

ادامه مطلب...

هدایای تبلیغاتی نمایشگاه نفت

نمایشگاه بین المللی نفت به عنوان یکی از بزرگترین رخدادهای صنعتی و تجاری در ایران به شمار می آید و به همین دلیل هدایای تبلیغاتی نمایشگاه نفت نیز از اهمیت بالایی برخوردار است.

در این نمایشگاه تعداد زیادی از شرکتهای بزرگ و معروف داخلی و خارجی که در زمینه های صنعت نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی عملکرد قابل توجهی دارند، شرکت کرده و فرصت بسیار خوبی فراهم میشود تا محصولات خود را در برای بازدید متخصصان این صنایع قرار دهند.

با توجه به تعداد شرکتهای و نوع محصولاتی که در این نمایشگاه ارائه میکنند، میتوان تقاضای بازار را در این صنعت تحلیل کرد و شرکتها میتوانند فعالیتهای آتی خود را به خوبی هدایت کنند.

ادامه مطلب...

هدایای تبلیغاتی بانکی

روسای بانک برای مراسم هایی مانند همایش، کنفرانس و کنگره ها اقدام به تهیه هدایای تبلیغاتی بانکی میکنند تا بتوانند با معرفی خدماتی که ارائه میدهند در رقابت با سایر بانکها، تبلیغات خوب و با کیفیتی به اجرا بگذارند.

یکی از همایش هایی که برای بانکهای ایرانی و اروپایی خیلی مهم است، در تاریخ 9 و 10 اردیبهشت سال 96 برگزار میشود. با انجام توافق برجام سرمایه گذاران خارجی شروع به تعاملات تجاری با ایران کرده اند و طی برگزاری سه دوره همایش های موفق تجاری ایران و اروپا، هم اکنون چهارمین همایش تجاری ایران و اروپا در شرف برگزاری است. این همایش فضایی مناسب برای معرفی بهتر فرصت های خوب برای سرمایه گذاری در ایران ایجاد کرده است.

ادامه مطلب...

نمایشگاه بین المللی صنایع ساختمان

نمایشگاه بین المللی صنایع ساختمان یکی از مهمترین رخدادها در در صنایع ساختمان است که هر ساله در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی برگزار میشود و مدیران شرکتها به دنبال هدایای تبلیغاتی خاص برای ارائه تبلیغات خود هستند.

این نمایشگاه که در مورد تکنولوژی های ساختمان ، نما ، سازه و صنایع وابسته از 6 الی 9 اسغند ماه 1395 در تهران برگزار میشود، میزبان یکی از بزرگترین گردهمایی مهندسین و متخصصین ساخت و ساز و عمرانی در سراسر خاور میانه به شمار می آید. این نمایشگاه در حدود دو دهه سابقه ی برگزاری با بیش از پانصد غرفه دار از 30 استان کشور و 17 کشور خارجی اجرا میشود. قبل از شروع نمایشکاه معمولا غرفه داران به دنبال هدایای تبلیغاتی خاص هستند تا بتوانند تبلیغات مناسب و بی نظیری را به اجرا بگذارند.

ادامه مطلب...

فلش مموری کارتی

نمایشگاه بین المللی طلا، نقره، جواهر، ساعت و صنایع وابسته یک رویداد مهم برای ارائه محصولات این صنعت در حوزه طلا و جواهر است که غرفه داران برای ارائه بهترین تبلیغات سعی در تهیه فلش مموری کارتی میکنند.

در این نمایشگاه 140 شرکت داخلی از استان های مختلف ایران و 10 شرکت خارجی از کشورهای آلمان، ایتالیا، ترکیه، بلژیک و ارمنستان حضور دارند و جدیدترین تولیدات و بهترین دستگاه ها، تجهیزات، طرح و روش های تولیدی طلا، نقره و جواهرات را به نمایش در می آورند.

ادامه مطلب...

جدیدترین هدایای تبلیغاتی

 

نمایشگاه صنایع دستی به خاطر حجم بالای بازدیدکنندگان و حضور فعال واحد های صنفی، فروشگاه ها، صادرکنندگان و انجمن بانوان فضایی مناسب را برای تهیه جدیدترین هدایای تبلیغاتی فراهم آورده است تا با ارائه این هدایا، بتوانند تبلیغات گسترده و مناسبی را انجام داده و فروش بالایی را در آینده برای محصول خود رقم بزنند.

نمایشگاه صنایع دستی سال 95 با مشارکت استان تهران و اصفهان از تاریخ 28 بهمن تا 1 اسسفند ماه در سالن های 10 و 11 محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران از ساعت 8:30 تا 16 برگزار میشود.

 

ادامه مطلب...

فلش مموری تبلیغاتی

 نمایشگاه خودروهای کلاسیک در تمام دنیا طرفداران زیادی دارد که فضایی مناسب برای تبلیغات با فلش مموری تبلیغاتی ایجاد کرده است.

هرساله یکی از بزرگترین رویدادهای خودروهای کلاسیک شهرهای مختلف دنیا برگزار میشود، به طور مثال نمایشگاه خودروهای کلاسیک پاریس که در ماه فوریه در مرکز نمایشگاهی Paris Expo Porte De Versailles به وسعت 60 هزار متر واقع در شهر پاریس برگزار میشود. درکشور ایران و شهر اصفهان نیز این نمایشگاه برگزار شده است و امسال در شهر تهران از 26 تا 30 بهمن ماه در محل نمایشگاهی شهر آفتاب برگزار میشود که طرفداران خودروهای کلاسیک را مشتاق میکند به دنبال فلش مموری تبلیغاتی برای این نمایشگاه باشند.

 

ادامه مطلب...

 چهارمین نمایشگاه رسانه های دیجیتال انقلاب اسلامی از 24 بهمن ماه به مدت 6 روز و با حضور فعالان مجازی طرفداران انقلاب اسلامی و جمعی از نهاد مردم با بیش از 300 غرفه در بوستان گفتگو برگزار خواهد شد و فضا برای تهیه و ارائه بهترین هدایای تبلیغاتی فراهم آمده است.

 اولین دوره نمایشگاه رسانه های دیجیتال انقلاب اسلامی در بهمن سال 91 واقع در مصلی تهران با 200 غرفه برگزار شد و بعد از آن با حمایت شهرداری تهران در محل دائمی نمایشگاه های بین الملی شهرداری تهران در بوستان گفت و گو به صورت رایگان برگزار میشود. از همان ابتدا استقبال بسیار زیادی در زمان اجرای این نمایشگاه شده است و بهترین هدایای تبلیغاتی را میتوانستید در غرفه های مختلف مشاهده کنید.

ادامه مطلب...

هدایای تبلیغاتی نمایشگاهی

یکی از موثرترین و بهترین روش برای رونق بخشیدن به تبلیغات استفاده از هدایای تبلیغاتی نمایشگاهی است، چرا که میتوانید به صورت هدفمند با مخاطبهای خود در ارتباط بوده و از آنجاییکه مدت زمان استفاده از این هدایا زیاد است و تاثیرگذاری آن نیز بالاست، سازمان ها و شرکتهای تولیدی و خدماتی به تهیه این هدایای تبلیغاتی در سطوح مختلف پرداخته و به معرفی خدماتی که ارائه میدهند می پردازند.

 

ادامه مطلب...